O nas

Noclegi u Kruka, to kameralny obiekt usytuowany w malowniczej miejscowości Groń, oddzielającej Nowy Targ od Białki Tatrzańskiej. Dogodne położenie przy drodze krajowej 49 pozwala na szybkie dotarcie do stoków narciarskich, term, szlaków turystycznych i pozostałych atrakcji Podhala.

Każdy z pokoi ma przypisaną własną szafkę w naszej narciarni, aby nasi Goście mogli komfortowo przechowywać narty i osprzęt. Specjalnie przystosowana suszarka pozwoli również zadbać o sprzęt narciarski

Jesteśmy partnerem Karty Tatrzańskiej – podczas pobytu, naszym Gościom przysługuje szereg zniżek na okoliczne atrakcje, termy, kąpieliska, sauny, kręgle, kina, sale zabaw, lodowiska, stoki narciarskie, restauracje, karczmy i wypożyczalnie sprzętu narciarskiego.

Naszym niewątpliwym atutem jest przepiękna i bardzo dogodna lokalizacja, a otwartość wobec Gości sprawia, że wielu z nich zostaje naszymi stałymi bywalcami. Wierzymy, że po wizycie u nas, zechcą Państwo wpadać do nas częściej i zakochają się w naszej uroczej okolicy, tak samo jak my!